Dijital Uygulamalar İçerik Sağlayıcılığı

Günümüzde bireyler hem eğlence hem de eğitim çatısı altında birçok dijital uygulama ve sistemden fayda sağlamaktadırlar. Teknolojinin avantajları; erişim kolaylığı, geniş kitlelere ulaşabilme fırsatı ve eğer gerekli ise değerlendirme ve raporlama sürecinin hızlanması ve maliyetin düşmesi olarak özetlenebilir. Bu süreç içerisinde bizler web siteleri ve mobil uygulamalar için içerik sağlamaktayız.

 

Kurumların sosyal sorumluluk projelerini duyurmak için hazırlanan web siteleri, markaların belirli bir hedef kitleye kendilerini daha iyi anlatabilmek için hazırlanan web siteleri ve eğitim içerikli web sitelerinin oluşum sürecinde teknik ekip ile işbirliği içerisinde çalışarak görseller, renkler, metin içerik ve yapıları, talep edilirse ilgili konu dahilinde hazırlanacak yazılar, kırılım ifadeleri gibi birçok unsura dair stratejik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Mobil uygulamalarda ise yine ilgili uzman ekip ile işbirliği içerisinde çalışıp, hedef kitle belirleme ya da belirli hedef kitleye uygun içerik sağlama ve sonraki gelişim (kosept, tasarım, tanıtım metinleri, UI VE UX ) sürecine dair stratejik danışmanlık hizmeti sunmaktayız.