Hakkımızda

Hedefe Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi insana ve insanla ilgili olan her konuya yargısız, yansız, ölçülebilir ve çağdaş bakış açısı ile katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

 

Hedefe Psikoloji’nin misyonu bireylerin, çocukların, gençlerin, ailelerin, çiftlerin ve kurumların gerçek performanslarına ulaşmalarını sağlamak, doyum ve mutluluk hissini tatmayı hedefledikleri bu değişim süreçlerinde onlara bilimsel temelli, işlevsel, ulaşılabilir çözümler üretmek ve bu yolculukta etik ilkeler çerçevesinde ilerlemektir.

 

Psikoloji ve psikiyatri alanları kapsamında, etik kurallar dahilinde insan ve dolayısı ile danışan/hasta odaklı çalışmalar yürütmek temel değerlerimizdendir.

 

Bireysel ve kurumsal ruh sağlığı hizmetlerimizin yanı sıra Hedefe Psikoloji olarak sosyal sorumluluk bilincimiz ve hassasiyetimiz doğrultusunda projeler üretir, mevcut projelere uzmanlığımız dahilinde destek ve danışmanlık veririz. Sosyal sorumluluk projelerimizin bir ayağını ise sembolik ücret karşılığında ruh sağlığı hizmetine ihtiyacı olan ancak bu ihtiyacını karşılama gücü olmayan bireylere sağlanan psikoterapi hizmetleri oluşturmaktadır.

 

Hedefe Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ekibinde; alanında uzman çocuk ve ergen psikiyatrı, yetişkin psikiyatrı, en az yüksek lisans derecesine sahip yetişkin, çocuk, genç, aile ve çift psikoterapistleri görev almaktadır.

 

Ekibimiz uzmanları farklı terapi teknikleri ile çalışmakta ve çalışma şekli ve yapısını, görüşme sıklığı ve uzunluğunu danışanın/hastanın ihtiyacı doğrultusunda, danışan/hasta ile birlikte belirlemektedir.